Blog

Się migrujemy

Migrujemy się na nową platformę blogową i zmieniamy przy okazję Dostawcę hostingu, co by było lepiej, szybciej i przyjemniej.

Się migrujemy

Znaczy się ja to robię, ale w imię komfortu mojego i potencjalnych czytelników. Na razie zdobyłem się jedynie na zmigrowanie domeny do nowego dostawcy, co kosztowało mnie sporo nerwów, ale obyło się na szczęście dość gładko, choć chwile grozy też były.

Obecnie strona stoi na domyślnej "skórce" dla Ghosta (Casper) i tak chwilę jeszcze będzie, bo najpierw muszę odtworzyć dotychczasowe wpisy przy pomocy Wordpressa popełnione. A że ostatnio mam bardzo seksualny nastrój, czyli wszystko i wszystkich pier.....niczę, to nie wiem czy tygodnia mnie starczy, by ten pierwszy etap domknąć (chyba że w robocie będę miał lżejszy tydzień niż ten co się właśnie kończy). Dopiero potem siądę i zajmę się nowym tematem, który będzie cieszył nasze oczęta.

W międzyczasie zapraszam do odwiedzania mojego innego bloga, którego już tutaj reklamowałem, czyli nudziarze-dwa.pl. Tematyka zgoła odmienna od tej na borciugner.pl, ale serwer ten sam, więc można przekonać się, że po nowemu całość powinna chodzić lepiej. A póki co ku pokrzepieniu serc kultowa piosenka znanej grupy komików.